نتایج جستجو برای عبارت :

داوطلب

امشب مامان و یکی از فامیلا داشتن از اینکه چقد تو قدیم باغ زیاد بوده و الان همه‌ی باغا خشک شده‌ن حرف میزدن. بعد میگفتن این درختای بید، فقط برا کتک زدن آفریده شده بودن. چقد لعن و نفرین پشت این درختا بود. معلما میگرفتن با چوب بید، ترکه درست میکردن. پوست شاخه رو میکندن، تو آب میذاشتن یه شب، تا حسابی آماده شه برا کتک زدن. 
بعد میگفتن وقتی معلم میخواسته یکیو کتک بزنه، میگفته خب کی حاضره به جای فلانی کتک بخوره؟ بچه‌ها هم داوطلب میشدن، مثلا اگه قرار
تعداد داوطلبان کنکور 98، 64هزار نفر بیشتر از سال 97 استکل داوطلب : ۱میلیون و 118هزار و 793 داوطلب زن: 648هزار و 754 نفر داوطلب مرد:  470هزار و 39 نفر گروه تجربی: 637هزار و 94 نفر گروه انسانی: 282هزار و 151 نفرگروه ریاضی: 164هزار و 278 نفر گروه هنر: 24هزار و 769 نفر  گروه زبان‌ خارجی:  10هزار و501 نفر
واحد مشاوره ی قلمچی ( خواف - رشتخوار)
این دیالوگیه که این روزها تقریبا از همه ی داوطلب های کنکور، چه داوطلب های خودم و چه داوطلب هایی که در مدارس و جلسات گروهی  من رو می بینند، می شنوم.
این احساسیه که بیشتر کنکوری ها در این روزها دارند و فقط تو نیستی که فکر می کنی همه ی درس هایی رو که تاحالا خوندی فراموش کردی.
رتبه1 کنکور امسال، قطعا از بقیه ی افراد،  این حس رو بیشتر داره.
دلیلش هم فقط خستگی و کم شدن انرژی و در نتیجه افزایش تفکرات منفیه نه واقعا فراموش کردن مطالب!
پس به این "احساس باط
احراز بومی بودن : ملاک تعیین استان بومی داوطلب مندرج در صفحه ۵ بخش گزینش بومی فصل اول دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۷ است که در کارنامه داوطلب درج می‌شود. براساس مصوبه دوازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو ملاک تعیین بخش بومی داوطلب تطابق حداقل دو بخش از چهار بخش محل اخذ مدرک تحصیلی سال آخر، محل اخذ مدرک تحصیلی سال ما قبل آخر، محل اخذ مدرک تحصیلی دو سال ماقبل آخر، محل تولد با بخش رشته است.
در صورت وجود مجوز استخدامی، محل صد
احراز نشدن صلاحیت ۷۶ داوطلب مازندرانیدبیر ستاد انتخابات مازندران::small_blue_diamond:شمار #داوطلبان ثبت کننده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ۴۱۸ نفر بود که #صلاحیت ۷۶ داوطلب از سوی هیئت های اجرایی حوزه های انتخابیه استان احراز نشد.:small_blue_diamond:از مجموع افرادی که صلاحیتشان احراز نشده است دو نفر زن هستند و ۴۶ داوطلب نیز تاکنون #انصراف دادند.
پاورپوینت طرح جذب داوطلب متخصص - 8 اسلاید
پاورپوینت طرح جذب داوطلب متخصص پاورپوینت طرح جذب داوطلب متخصص پاورپوینت طرح جذب داوطلب متخصص پاورپوینت طرح جذب داوطلب متخصص داوطلب متخصص کیست؟   داوطلب متخصص پرسنل اداراتی هستند که توسط پرسنل مجرب ،آموزش مسائل بهداشتی (در قالب شیوه زندگی سالم و مهارت آموزی) را کسب نموده و بعنوان نمایندگان ادارات مختلف اطلاعات بهداشتی کسب شده را به پرسنل زیرمجموعه خود ارایه می دهند . اهداف اختصاصی پاورپوینت طرح ج
اشتباه های رایج در انتخاب رشته کنکور
اشتباه در انتخاب رشته واژه ای است که
بارها از دهان داوطلبان کنکور شنیده شده است. چه در زمانی که انتخاب رشته
دفترچه ای بود و سختی زیادی برای داوطلب داشت و چه حالا که این فرآیند را
راحت تر کرده اند و انتخاب رشته را به صورت اینترنتی برای داوطلب فراهم
کرده اند.
اشتباه در انتخاب رشته گاهی انقدر بزرگ می
باشد که مسیر تحصیلی داوطلب کنکور را تغییر می دهد. پس به دلیل اشتباه در
انتخاب رشته فرقی ندارد که داوطلب، شا
(بحران نظارت بر سمن‌های کودکان آسیب‌دیده)
حسام حسین‌زاده

یک روایت
شخصی برای انجام فعالیت داوطلبانه در یکی از سمن‌های کودکان آسیب‌دیده به دفتر این سمن مراجعه می‌کند. با پرس‌وجو از افراد حاضر در محل به شخص دیگری می‌رسد که می‌توانیم او را «نمایندۀ سمن» بخوانیم. شرح وظیفۀ مشخصی ندارد. هیچ‌کاره و همه‌کاره است. به کسی پاسخگو نیست چون خود را موظف به انجام هیچ کاری نمی‌داند و شرح وظایف مشخصی ندارد. در مقابل، جواب همه را می‌دهد چون هر کاری
بسیاری از دبیران و مشاوران کنکور معتقدند که در دوران جمع بندی، نباید مطالب جدید خوانده شود؛
زیرا از طرفی، مهلت کمی تا زمان برگزاری کنکور باقی مانده است و عملا با این روش، حجم قابل توجهی از مطالب از قلم می افتد، و از سوی دیگر، این موضوع،هیچ اثری در نظم بخشی به مطالب مطالعه شده نداشته و تنها باعث سردرگمی داوطلب می شود. عده ای از مشاوران نیز اعتقاد دارند که داوطلب می تواند در زمان جمع بندی،مطالب جدید را هم مطالعه کند.
ادامه مطلب
محققان دانشگاه لافبرو انگلیس دریافتند چاقی میان تنه (شکم و دور کمر) با کاهش اندازه مغز، ضعف حافظه و افزایش خطر ابتلا به زوال عقل ارتباط دارد.

به گزارش : در این تحقیقات از اطلاعات سلامت ۹۶۵۲ داوطلب با میانگین سنی ۵۵ سال استفاده شده است و محققان شاخص توده بدنی، نسبت دور کمر به لگن و میزان چربی کلی بدن هر داوطلب را اندازه گیری کردند.
ادامه مطلب

این پرستار داوطلب، مدافع حرم است غافلگیر می شویم وقتی جهادگر ۲۸ ساله از حضور داوطلبانه در قرنطینه بیماران کرونایی و تی کشیدن زمین و شستن سرویس بهداشتی بیماران ما را به سوریه می برد و از توسل بانوی مسیحی به حضرت رقیه و نبرد با داعش می گوید.  @AhmadMashlab1995 
بیخود نیست من این دانش آموز رو خیلی دوست دارم...امید یکی از دانش آموزهای به شدت آقا و درس خون و مؤدب ِ کلاس.ولی خیلی استرسیِ.چهارشنبه هفته قبل فقط 2دانش آموز زرنگ کلاسم عالی بودن و امید جزئشون نبود.چهرش وقتی بهم نگاه میکرد دیوونم میکرد، پر از حرف بود پر از ببخشید، پر از جبران میکنم پر از شرمندم.منم واسه اینکه عدالت داشته باشم نتونستم فرقی بین اون و بقیه بذارم ،هرچند دلم میخواست.قرار شد جلسه بعد همون 2 دانش آموز زرنگ،درس بپرسن و نمره بدن.یعنی صا
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام کنکور تجربی با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
طی چند سال گذشته، گروه آزمایشی علوم تجربی، بیشترین تعداد داوطلبان را در میان داوطلبان کنکور سراسری داشته است. مثلا در سال 98 از میان یک میلیون و 118 هزار و 793 داوطلب ثبت نام کننده در کنکور سراسری، 637 هزار و 94 داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی، 164 هزار و 278 داوطلب در گروه آز
اسامی داوطلبان حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت که ثبت‌نام آنها نهایی شده است، به شرح زیر است؛۱- مهدی نائیج نارنج‌بن۲- خضرالله حیدرزاده۳- کامبیز آریایی۴- سیدمهدی رضوی‌پور۵- سید حجت باقرالهاشمی۶- نعیمه عبدی۷- صابر فتوح آبادی۸- محمدحسن طاهری۹- مجید سنائی۱۰- سید ابراهیم نقیب‌حسینی۱۱- رضا جعفری‌فر۱۲- مجید آریانسب۱۳- محمدعلی محسنی‌بندپی۱۴- علی سلطانی لرگانی۱۵- مظاهر ترخان۱۶- ایوب صالحی۱۷- مهنوش اسکندری۱۸- علی ملک پور۱۹- هادی ردایی۲۰- م
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه ۱۰ آذر آغاز و تا روز شنبه ۱۶ آذر به مدت ۷ روز ادامه داشت.
طبق گزارش ارائه شده از سوی «جمال عرف» رئیس ستاد انتخابات کشور، ١۶ هزار و ١۴۵ داوطلب در این دوره از انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند که  ۸۸ درصد آقا و ١٢ درصد ر خانم‌ هستند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه ۱۰ آذر آغاز و تا روز شنبه ۱۶ آذر به مدت ۷ روز ادامه داشت.
طبق گزارش ارائه شده از سوی «جمال عرف» رئیس ستاد انتخابات کشور، ١۶ هزار و ١۴۵ داوطلب در این دوره از انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند که  ۸۸ درصد آقا و ١٢ درصد ر خانم‌ هستند.

اگه تا دوشنبه از این هفته ی شخمی زنده و سربلند بیرون اومدم میام مینویسم واستون
 برنامه چیه؟ 
فردا پرسش اون استاد مَرده که انگار دائم الپریوده و هی پاچه می گیره + کنفرانس که تا چند دقیقه پیش مشغول درست کردن پاورش بودم و خودشو هنوز حفظ نیستم
چهارشنبه:کوییز آناتومی سر و گردن
پنج شنبه:کلاس موسیقی که هیچی تمرین نکردم و کلی نت واسه حفظ کردن دارم
شنبه:پرسش اون استاده که جلسه قبل شاکی شدم گفتم من داوطلب بودم چرا ازم نپرسیدی اونم واسم شاخ و شونه کشید
یا ولی الحسناتفصل دوم: مهارتهای ارتباط موثر
۷: در هر قصه ای نقش آدم بد را بازی نکنیم
مطمئن باشیم که به تعداد کافی آدم بی فکر ، در عالم وجود دارد.چه نیازی است که برای هر کار ناراحت کننده، حرف نیش دار و خبر بد ، ما فورا داوطلب شویم؟قبل از اینکه حرفی را به کسی بزنیم میتوانیم آن را در چندین حلقه از نای مورد بررسی قرار دهیم:
۱. در حلقه ی اول: آیا این حرف او را خوشحال میکند؟
۲.حلقه دوم: آیا این حرف برایش مفید است؟
۳. حلقه سوم: آیا نگفتن این حرف مشکلی ایجاد
تفاوت رشته تجربی از نظر تحصیل با سایر رشته ها
آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری نشان می دهد که اکثر داوطلبان در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت میکنند
و می توان گفت که بعد از زیست و شیمی که اصلی ترین دروس رشته تجربی است ،
اگر داوطلب کنکوری در ریاضی و فیزیک نیز از پایه قوی باشد از سایر رقبیان خود پیشی می گیرد
لذا دانش آموزی که رشته تجربی را انتخاب می کند حتما برای رسیدن به موفقیت ، به تمام مباحث این رشته علاقه داشته باشد.
کنکور رشته تجربی دارای ۵ زی
دبیر ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
گفت: آمار انصراف داوطلبان مازنی از گردونه رقابت‌های انتخاباتی به ۳۹ نفر
رسید.....

به گزارش شمال نیوز، مهدی محمدی افزود : براساس آمار بیشترین داوطلبان
انصرافی از رقابت های انتخاباتی مجلس یازدهم در مازندران  با ۱۰ نفر مربوط
به حوزه انتخابیه شهرستان نوشهر و چالوس است که در این حوزه ۴۶ نفر برای یک
کرسی نمایندگی در مجلس ثبت نام کردند.به گفته وی از بین داوطلبان انصرافی ۳۸ نفر مرد و یک نفر زن ا
معرفی برنامه مطالعاتی ویژه داوطلبان کنکور99
کتابهای برنامه مطالعاتی هدفدار:
13کتاب:
فارسی1، دینی1، عربی 1و2، زبان 1و2، ریاضی و آمار (مبحثی)، اقتصاد، فنون1، جامعه1، منطق، فلسفه یازدهم، روانشناسی.⏰روزانه 7ساعت مطالعه؛ تنظیم و چیدمان این 7 ساعت به عهده داوطلب است که متناسب با ویژگی ها و شرایط شخصی باشد.⏪ایستگاه مرور هفتگی: جمعه ها؛ایستگاه های مرور و جبران هرچند درس یکبار تاکید و تمرکز مناسب بر دروس عمومی که متاسفانه اکثر داوطلب های کنکور در تاب
این روزا به شدت درگیرم با خانواده و دوست و اشنا.
دلیلش؟
میخوام برم رشت و شنیدم نیروی داوطلب میبرن برای کمک منتها طبق قانون ضد زن ایران دختر بدون اجازه پدر یا همسر نمیتونه بره:)
حالا کی میخواد بابامو راضی کنه؟
خدا داند و بس:)
امیدوارم تا شنبه بتونم راضیش کنم.
هیچ رقمه تو مغزم این فاجعه انسانی نمیره اونم وقتی مامان خودم مستقیم از کادر درمانه و من روزانه در حال استرس کشیدنم:(
اینم از حال امشب من...نگران و مضطرب و عصبی از اینکه اختیارم دست خودم نیست
داوطلب شدم برم بیمارستان کروناییا:) فعالیت کنم یعنی تو سایت معاونت پرستاری ثبت نام کردم همش احساس میکنم بهم نمیگن بیام دربه در دنبال اینم یه جا پیدا کنم که بشه....
ولی خب یه خورده دلهره درسمم دارم و تنها چیزی که نمیذاره برم همینه
بخاطر همین منتظرم اونا بهم زنگ بزنن
ایکاش بگن
سلامم. من پریام .مدیر این وبلاگ
الان هیچ فعالیتی نمی کنم تا موقعی که چند نفر داوطلب بشن و نویسنده بشن و داستان بزارن.هر نوع داستانی که دوست دارن
فقط تنها قانون مهم این وب اینه که ادب باید رعایت بشه .
سپاس فراوان از همکاریتون 
اگه می خواین نویسنده شین تو این وب ثبت نام و نام کاربری تون رو  تو همین پست اطلاع بدین
معرفی برنامه مطالعاتی ویژه داوطلبان کنکور99
کتابهای برنامه مطالعاتی هدفدار:
13کتاب:
فارسی1، دینی1، عربی 1و2، زبان 1و2، ریاضی و آمار (مبحثی)، اقتصاد، فنون1، جامعه1، منطق، فلسفه یازدهم، روانشناسی.⏰روزانه 7ساعت مطالعه؛ تنظیم و چیدمان این 7 ساعت به عهده داوطلب است که متناسب با ویژگی ها و شرایط شخصی باشد.⏪ایستگاه مرور هفتگی: جمعه ها؛ایستگاه های مرور و جبران هرچند درس یکبار تاکید و تمرکز مناسب بر دروس عمومی که متاسفانه اکثر داوطلب های کنکور در تاب
زمان اعلام نتایج ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور ، مطابق آخرین دوره برگزاری فراگیر پیام نور ، که مربوط می شود به دوره نوزدهم ، در دهه اول بهمن ماه اعلام شد . اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود .
در زمان اعلام نتایج ، محل پذیرفته شده داوطلب مشخص می گردد. که از بین کد رشته محل های انتخابی ، با توجه به نمره علمی داوطلب در آزمون ، در کدام یک از انتخاب های خود ، پذیرش نهایی را گرفته است . 
نحوه مشاهده نتایج ثبت نام
یکی از مجموعه هایی که در زمره علوم پایه قرار می گیرد، مجموعه شیمی است و در اینجا به اختصار درباره نحوه آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد شیمی توضیحاتی داده می شود.
شیمی (به فرانسوی: Chimie) (به انگلیسی: Chemistry) (به پارسی: کیمیا) یکی از دانش‌های بنیادین است که به مطالعه و بررسی ساختار، خواص، ترکیبات، و دگرگونی ماده می‌پردازد.
یکی از مهمترین گام ها در مطالعه و آمادگی کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی درست است. آن چه که در این برنامه ریزی باید مورد
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام کنکور تجربی با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
طی چند سال گذشته، گروه آزمایشی علوم تجربی، بیشترین تعداد داوطلبان را در میان داوطلبان کنکور سراسری داشته است. مثلا در سال 98 از میان یک میلیون و 118 هزار و 793 داوطلب ثبت نام کننده در کنکور سراسری، 637 هزار و 94 داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی، 164 هزار و 278 داوطلب در گروه آز
با سلام
فایل « قصه زندگی من» بارگذاری شده است.
لطفا از هفته آینده برای ارائه آن آماده باشید. همچنین هر کلاس می‌تواند 2-3 نفر داوطلب داشته باشد که در این صورت دیگر به طور تصادفی شخصی برای ارائه انتخاب نخواهد شد.

دریافت فایل نمونه
سلامم. من پریام .مدیر این وبلاگ
الان هیچ فعالیتی نمی کنم تا موقعی که چند نفر داوطلب بشن و نویسنده بشن و داستان بزارن.هر نوع داستانی که دوست دارن
البته بجز داستان می تونن کمیک هم بزارن.اینم هر نوعی بخوان.
فقط تنها قانون مهم این وب اینه که ادب باید رعایت بشه .
سپاس فراوان از همکاریتون 
اگه می خواین نویسنده شین تو همین پست اطلاع بدین
برای اینکه نوجوانی موفق باشید باید با بهترین مشاور مشورت کنید.
هر کس می خواهد در زندگی خود موفق باشد مگه نه؟
حتی اگر شما هنوز هم نوجوان هستید هنوز هم می توانید موفق شوید.
و زمینه موفقیت های آینده تان را فراهم آورید.
این سخت نیست دریغ نکنید، شما می توانید “نوجوان موفق” باشید.
یا اگر شما یک نوجوان داشته باشید، به او کمک کنید تا موفق شود.ویژگی بهترین مشاور
در مقاله زیر، ما ده ویژگی را معرفی می کنیم که می تواند شما را به یک فرد موفق تبدیل کند.
این
ویزای تحصیلی کشور آلمان، در واقع اجازه اقامت از کشور آلمان برای دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه معتبر می باشد. با این نوع ویزا برای دانشجو نیازی به دریافت ویزای مجدد و یا تائید شهروندی برای تردد به کشور آلمان نخواهد بود.ویزایی که دانشجو از سفارت آلمان دریافت خواهد کرد ویزای نوع D بوده و داوطلب تا 3 ماه از شروع ویزا فرصت انجام کارهای مربوط به ثبت نام دانشگاه (یا کلاس زبان)، معرفی به اداره شهرداری، افتتاح حساب بانکی و دیگر کارهای لازم برای دریا
آخ آخ دلم می خواهد یک سری از این فیلم هایی که توی دنیای مجازی از کشورهای دیگه پخش شده را توی چشم یه سری از آدم هایی که در حسرت اروپا و فرهنگش دارند بال بال می زنند، فرو کنم و بگم : ما جهان سوم هستیم یا اینا؟
بله مشکلات و بیماری این روزها یقه خیلی از کشورها را گرفته، بله یک سری از مردم کشور من هم نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند، بله همه کشورها مشکلات دارند، اما اینجا، یعنی ایران هنوز آدم های خوب و انسانش اونقدر زیاد هستند که شبانه می روند و خیابان
آمار شرکت کنندگان کنکور 99 :
به گزارش خبریو در رابطه با آمار شرکت کنندگان کنکور 99 ؛ مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره جزئیات ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۹ گفت: ثبت‌نام آزمون سراسری ۱۳۹۹ از ۱۶ بهمن آغاز شده است و تا پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۸ ادامه دارد.
وی افزود: ثبت‌نام برای شرکت در کنکور سراسری سال ۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دوره‌های روزانه، «نوبت دوم» شبانه، نیمه حضوری، مجازی و پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، دان
وقتی کسی تعریف میکنه که یه مارمولکو کشته من غش میکنم و مدام بهش میگم چطور تونستی؟؟؟
اگه ببینمش که ممکنه تا مرز سکته هم برم
درمورد سوسک هم حداقل جیغ میکشیدم که از وقتی تو خونه قبلی لونه کردن صمیمی تر شدیم باهم :)
در مورد مار نمیتونم فک کنم! و اگه فیلمشو ببینم حتما شب خواب وحشتناکی از خواهم دید!
.
.
.
اما همین من سر کلاس آزمایشگاه فیزیولوژی
وقتی قرار بود نواسانات ماهیچه پشت پای قورباغه رو اندازه گیری کنیم داوطلب شدم از طرف خانوم ها قورباغه ی بی نو
سالها پیش زمانی که به عنوان داوطلب در بیمارستان مشغول کار بودم، با دختری به نام «لیزا» آشنا شدم که از بیماری نادری رنج می برد. ظاهراً تنها شانس بهبودی او، گرفتن خون از برادر هفت ساله اش بود، چرا که آن پسر نیز قبلا آن بیماری را گرفته بود و به طرز معجزه آسایی نجات یافته بود.
پزشک معالج، وضعیت بیماری لیزا را برای برادر هفت ساله او توضیح داد و سپس از آن پسرک پرسید: آیا برای بهبودی خواهرت حاضری به اون خون اهدا کنی؟

ادامه مطلب
زمان دقیق انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98
با توجه به گفته ها در رابطه با اعلام نتایج کنکور سراسری 98 انتظار می رود دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 تا اواسط مرداد ماه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گیرد و انتخاب رشته کنکور 98 از نیمه دوم مرداد ماه شروع شود.
در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 چه رشته هایی را انتخاب کنیم؟
در کارنامه اولیه کنکور مشخص می شود که داوطلب مجاز به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 کد رشته محل های روزانه،
مشاوران موسسه حرف آخر را بشناسید + دریافت مشاوره رایگان
همگی موسسه حرف اخر را به خاطر منابع بی‌نظیر آن می‌شناسند اما امروز مشاوران موسسه حرف آخر را خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم و نحوه مشاوره و برنامه ریزی برای داوطلبان در موسسه حرف آخر را به صورت کامل توضیح خواهیم داد که می‌توانید با استفاده از سبک برنامه در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین بازدهی دست پیدا کنید. ۵ دقیقه وقت بزارید و مطلب را تا انتها مطالعه کنید(البته اگر خواهان ایجاد مع
یک نمونه پاسخ نامه را که صحیح شده است در شکل زیر به شما نشان میدهیم.

پاسخنامه آیلتس بالا با مداد تکمیل شده است و بخش های مورد نیاز پر شده اند.
املای کلمات در سراسر پاسخنامه قابل قبول است.
فقط یک پاسخ کامل نشده است (به یاد داشته باشید همیشه می توانید حدس بزنید)
اصلاحات ببا خط زدن پاسخ اشتباه و دوباره نوشتن آن انجام شده است.
تصویر زیر یک پاسخ نامه ناقص را نشان میدهد.

شماره داوطلبی کامل نشده است.
نام کامل داده نشده و از حروف بزرگ استفاده نشده است

در این شرایط دشوار کشور!
در این شرایط دشوار کشور، من داوطلب شدم، تا به مردمان مسئولیت‌پذیر و توانمند سرزمینم یاری دهم به بهترین‌های خود دست یابند و متقابلاً با تلاش و تعهد آنان ایران را بیش از پیش آبادتر و سربلندتر سازیم.
کاملا شانسی به استاد راهنمام پیام دادم و فهمیدم باردار هستن و دقیقا همون تایمی که من قصد دفاع دارم تا سه ماه میرن مرخصی زایمان و از طرفی ما بخاطر قوانین استعداد درخشانی تعهد دادیم تا پایان اسفند فارغ التحصیل بشیم و خب من تصمیم دارم هرچه زودتر شروع طرح بزنم بعد امتحان و نتیجه اینکه حدود یک ماه و نیم مونده به امتحان نمیدونم دفاع رو کجای دلم جا بدم?!
کنار اومدن با شرایط ناگهانی واقعا برام سخت شده و کوچکترین مساله ای به شدت به همم میریزه و من علی
آغاز ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 98
امروز مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 آغاز می‌شود و شرایط و ضوابط ثبت نام و انتخاب رشته اعلام شده است.

به گزارش ندای زرند، ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 از امروز 10 اردیبهشت آغاز می‌شود و روز دوشنبه 16 اردیبهشت 98 به پایان می‌رسد.

علاقه‌مندان به تحصیل در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته باید با اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت
نود و هشت با چهارتا چراغ قرمز داره از استیج خارج میشه
چشم همه بیننده ها بند شده به زمین و منتظر نود و نه که بیان گندکاریای نود و هشت رو جمع کنه و خنده رو روی لباشون بیاره
حالا بین این همه بیننده یه سریا به خاطر خراب کاریای چندتا داوطلب قبلی دیگه هیچ امیدی به نود و نه ندارن و میگن : "اینم مثل قبلیا گند میزنه"
اما یه سریام هستن که هموز امید دارن که این میاد و همه چیو تغییر میده و خنده رو با یه دست میزاره روی لبامون و با اون دست اشکامونو پاک میکنه.
من
شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-99 به معنای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی است که برای هر رشته و دانشگاه متفاوت می باشد، یعنی پذیرش داوطلب در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد مورد نظر بر اساس شرط معدل متقاضی می باشد.

شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور 
تاثیر معدل در زیر گروه متفاوت با نوع دیپلم ما به چه صورت است؟

از آنجا که پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی دیپلم هست و اگر نوع دیپلم از زیر گروه آزمایشی داوطلب متفا
کلیه علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پس از ثبت نام و شرکت در آزمون ارشد 99 ، نتایج خود را در دو مرحله دریافت خواهند کرد . در مرحله ابتدایی اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 کارنامه ای حاوی رتبه ، تراز و وضعیت مجاز بودن داوطلب برای شرکت در انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد منتشر شده و بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد . به نقل از سایت مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هیوا داوطلبانی که در
در روز پنج شنبه، 9 اسفند با حضور کودکان کارت تبریکهای کاغذی برای مادرانمان ساختیم تا شاید اندکی از زحماتشان را جبران کنیم، سپس برای مهمانهای کوچولویم قصه  یک مادر را نقل کردم و در نهایت کودکان داوطلب نقاشی هایی با طرح قلب را رنگ آمیزی کردند.

ادامه مطلب
GRE برگرفته از عبارت Graduate Record Examination می باشد و هدف از برگزاری این آزمون، ارزیابی مهارت های تحصیلی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و بمنظور ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز می باشد. این آزمون، ۳ موضوع مهارت محاسبات ریاضی، درک مطلب و هم چنین مقاله نویسی را می سنجد که در ادامه توضیح مختصری در مورد این سه مهارت داریم.
Verbal Reasoning (استدلال کلامی): این بخش شامل پرسش‌های مرتبط با واژگان و درک مطلب است. در واقع در این بخش توانایی شما در تجز
قبل از پیروزی انقلاب، وقتی حکومت‌ نظامی اهالی شهر را عاصی کرده بود، جوان ‌های ضد رژیم پهلوی سلاح ‌های خود را در منزل یکی از مبارزان زن انقلابی پنهان می ‌کردند؛ این زن در خفقان حکومت پهلوی یکی از پر خطر ترین اقدامات انقلابی مثل نگهداری از اسلحه و نوشتن مقالات تیز علیه پهلوی را انجام می ‌داد. حالا فکرش را بکنید که انقلاب پیروز شده و امام فرمان تشکیل بسیج را داده بود. خانه زن مبارز پرشده بود از انواع سلاح ‌های کلت، نارنجک و هر آنچه می ‌شد با
در مطلب پیش رو درباره آمادگی آزمون کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
فیزیک چیست؟
فیزیک در لغت از واژه یونانی physikos به معنی « طبیعی» و physis به معنی « طبیعت» گرفته شده است. 
فیزیک به منزله یک علم  رفتار و اثر متقابل ماده و نیرو را مطالعه می کند.
گرایش های کارشناسی ارشد فیزیک:

رشته
گرایش

فیزیک
فیزیک آماری و سامانه های پیچیده
حالت جامد یا ماده چگال
اپتیک و لیزر
هسته ای
ذرات بنیادی و نظریه میدان ها
فیزیک نجومی *
گرانش و
صفحه متعلق به حشد الشعبی در توئیتر، تصویری را از عملی کردن وصیت المهندس توسط این سازمان، منتشر کرد.
به گزارش روسیا الیوم، صفحه متعلق به حشد الشعبی در توئیتر، تصویری را از عملی کردن وصیت ابومهدی المهندس معاون رئیس سازمان حشد الشعبی منتشر کرد. شهید ابومهدی المهندس وصیت کرده بود که پس از شهادتش وی را داوطلب حشد الشعبی بخوانند. در تصویری از گواهی شهادت شهید المهندس که صفحه حشد شعبی در توئیتر منتشر کرده آمده است: «این گواهی وفات نیست بلکه سندی ا
این مجموعه سوالات کنکوری دربردارنده 1000 نکته کلیدی و ارزشمند از منابع درس پیش از تاریخ ایران در رشته باستان شناسی است. در سوالات این مجموعه سعی بر آن شده است تا از تمامی منابعی که در ادوار گذشته از آنها سوال لحاظ شده است و منابع جدید باستان شناسی استفاده شود.  استفاده از فلش کارت حاضر علاوه بر موثر بودن در بهینه کردن وقت داوطلب، در افزایش یادگیری آن تاثیر مثبت دارد. 
ادامه مطلب
تفاوت برنامه موسسه حرف آخر با برنامه سایر موسسه ها
تفاوت در آموزش رایج یا پیشرفته و مشاوره حرف آخر می باشد اما آن چه که می تواند به شما در این بازه زمانی کمک کند و باعث پیشرفت شما شود کدام است؟ با ما باشید تا بهترین ها را برای شما معرفی کنیم.
آموزش رایج
دانش آموزی که از تیرماه یا همان ابتدای تابستان تصمیم دارد تا به شروع مطالعه دروس خود بپردازد طبق برنامه های رایجی که در کشور ما وجود دارد دانش آموز تا دی ماه فقط می تواند نصف سال دوازدهم و نصف یک
ویژگی متمایز بعدی پکیج های حرف آخر، استفاده از الگو به جای تکنیک در آموزش کنکور هست. قبلا در سیستم سنتی آموزش ( و متاسفانه هم اکنون در بسیاری از موسسات و آموزشگاه های کنکور ) رسم بر این هست که اساتید هر درس، روش های منحصر به فرد حل هر سوالات سالیان گذشته کنکور را پیدا کرده و برای حل هر سوال، یک تکنیک خاصی ابداع می کنند. مشکل بزرگ تکنیک این هست که فقط برای حل یک سوال می تونه کاربرد داشته باشه. در نتیجه شما برای تسلط بر یک درس نیاز به حفظ کردن تعداد
قرار بود آمار موثرترین وبلاگها رو ارائه بدم... 
اما از طرفی دوست ندارم بی سلیقگی در انتشارش به خرج بدم و شتاب زده عمل کنم از طرفی دیگه اصلا شرایط برای تمرکز برای این کار مهیا نمیشه...
نیاز دارم مدتی از این محیط فاصله بگیرم اما به خاطر تعهدم به انتشار این مطلب همچنان اینجام...
اگر کسی داوطلب میشه برای انتشار و جمع آوریش که این لطف رو در حق من بکنه و از این آدرس آمارها رو استخراج کنه و منتشر کنه...
اگر هم کسی نمی تونه، صبر کنید تا برگردم و این کار رو ا

سالها پیش زمانی که به عنوان داوطلب در بیمارستان مشغول کار بودم، با دختری به نام «لیزا» آشنا شدم که از بیماری نادری رنج می برد. ظاهراً تنها شانس بهبودی او، گرفتن خون از برادر هفت ساله اش بود، چرا که آن پسر نیز قبلا آن بیماری را گرفته بود و به طرز معجزه آسایی نجات یافته بود.
پزشک معالج، وضعیت بیماری لیزا را برای برادر هفت ساله او توضیح داد و سپس از آن پسرک پرسید: آیا برای بهبودی خواهرت حاضری به اون خون اهدا کنی؟
پسر کوچولو اندکی مکث کرد و از د
تقلب در هرنوع امتحان دانشگاه اعم از امتحان کنکور ورودی، امتحانات نهایی و حتی داخلی مراکز آموزشی، یک تخلف انضباطی بوده و پیامدهایی از قبیل اخطار و توبیخ دانشجو و در صورت تکرار، منع موقت از تحصیل برای مرتکبین پیش بینی شده است.
اما بهتر است بدانید، شرکت کردن شخص دیگری به جای شما در جلسه امتحان، علاوه بر تخلف انضباطی، جرم نیز تلقی می شود و در دادگاه های کیفری، هم شرکت کننده و هم داوطلب اصلی، به پرداخت جزای نقدی محکوم خواهند شد.
رئیس ستاد انتخابات استان مازندران با بیان اینکه ۴۱۸ نفر داوطلب یازدهمین
دوره انتخابات مجلس در استان شدند گفت: شمار داوطلبان انصرافی به ۳۵ نفر
رسیده است.:small_blue_diamond:وی
با بیان اینکه نتایج تایید یا عدم احراز صلاحیت فردا به داوطلبان اعلام می
شود گفت: هرگونه انتقالی حوزه های انتخابیه نیز بعد از اعلام صلاحیت ها
انجام می شود.:small_blue_diamond:رئیس
ستاد انتخابات مازندران همچنین با اعلام این که حدود نیمی از داوطلبان
نامزدی نمایندگی ملجس در این استان
بازی انلاین(جرعت=-حقیقت) فردا مورخ:13/12/1398  راس ساعت6 عصردر http://btsismyheart.blog.ir برگزار میشود...هرکس داوطلب میباشد راس زمان حاضر شود.. یک ساعت قبل بازی شمارا در جریان  مراحل ان خواهیم گذاشت...
تا ساعت 12 ظهر فردا مهلت دارید اعلام حضور کنید...و ما مراحل رو بعدا اعلام میکنیم...

هرکس امادگی داره زیر همین پست اعلام کنه چون تعداد باید مشخص باشه:)
لطفا عجله کنید با تشکر...:)
تست زنی حرفه ای
سوالات تستی فراتر از سوالات تشریحی
در کشور ما راه تحصیل در مقاطع بالا و ورود به دانشگاه شرکت در آزمون سراسری است. آزمونی که در آن سوالات چهار گزینه ای مطرح می شود و داوطلب برخلاف سال های قبل که در امتحانات مدرسه روزی یک درس را به صورت تشریحی امتحان می دادند باید خود را برای این شرایط محیا کنند که در یک زمان مشخص به سوالات همگی دروس پاسخ بدهند و بتوانند با ذهنی قدرتمند از همه مطالبی که آموخته اند استفاده کنند. از این رو مهم ترین
چند روز قبل کتاب پول نوشته یوال نوح هراری با ترجمه محمد رضا فرهادی پور رو خوندم. فصل آخر کتاب فوق العاده برای من جذاب بود. یعنی حرف هایی بود که من همیشه میخواستم بنویسم و حالا نوح هراری اون حرف ها رو نوشته بود.
----------
توی فصل آخر این کتاب به یک موضوع جالب اشاره شده بود و اونم اینکه طبق آزمایشی که فیسبوک روی 86 هزار داوطلب انجام داده بود؛ از این 86 هزار داوطلب خواسته بود که هر کدام به 100 پرسش در مورد شخصیت خودشون جواب بدن. بعد الگوریتم هوش مصنوعی فیس
معرفی کالج های دولتی آلمان
دانش آموزان در کشور آلمان پس از اتمام تحصییلات دبیرستانی خود و با دریافت مدرک پایان تحصیلات خود، اجازه تحصیل در دانشگاه های آلمان را دریافت کرده و می توانند در تمامی دانشگاه های آلمان ثبت نام و ادامه تحصیل دهند. در کشور آلمان کنکور ملی وجود ندارد و هر دانشگاه یا دانشکده، شرایط خود را برای پذیرش دانشجو خواهند داشت.نکته مهم این است که تحصیلات پیش از دانشگاه در آلمان 13 سال بوده و تحصیلات 12 ساله کشورهای دیگر مطابق با
اولین افرادی که آستین خود را بالا زدند تا واکسن آزمایشی برای کرونا ویروس جدید روی آنها آزمایش شود، می‌گویند آنها به این دلیل حاضر به این آزمایش شدند زیرا می‌خواستند برای مبارزه با این بیماری، اقدامی بیشتر از شستن دست‌ها و دورکاری از خانه انجام دهند.
به گزارش عصرایران، خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارشی اختصاصی از 3 داوطلب آمریکایی آزمایش انسانی واکسن ویروس کرونا تهیه کرده است.
در این گزارش آمده:
ادامه مطلب
با سلام 
اگرچه این وب نویس به نام دبیرستان نوبت اول امام خمینی (ره)  طراحی شده اما هدف آن دانش آموزان تمام مقاطع است به خصوص داوطلبان کنکور است، چنانچه دانش آموزی یا داوطلب کنکوری نیاز به کمک داشت می تواند از طریق صندوق تماس با ما در قسمت نویسندگان با ما ارتباط برقرار کند و مشکل خود را بیان کند تا در اسرع وقت به کمک او بشتابیم.
مهارت تست زنی
خود آموز برنامه ریزی به روش قلم چی

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 – 98
داشتن نمره علمی حداقل 6500 در زیر گروه های مربوطه
داشتن حداکثر سن 22 سال تمام ( 1376/07/01برای کنکور سال 98)
داشتن حداکثر سال در بدو استخدام قطعی بعد از فراغت از تحصیل
معدل: طبق اعلام مسئولین شرط معدل نداریم. اما هنوز در دفترچه به دلیل ضوابط قانونی ثبت نشده. در دفترچه شماره 2 اطلاع رسانی می شود.
پذیرش امسال حدوداً 30 هزار داوطلب از طریق کنکور خواهد بود و به نوبه خود یک رکورد محسوب می شود.
برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر 
هر چند که به ماه های پایانی کنکور نزدیک تر می‌شویم، استرس تمام کردن مطالب و جمع‌بندی به جان داوطلبان کنکور می‌افتد و بارها مشاهده شده که مشکلات جبران ناپذیری از جمله افسردگی به بار می‌آورد.

در ابتدای مهرماه کنکوری ها “از جمله خود من در دوران کنکور” احساس قدرت و انگیزه ی و توانایی فراوان برای درس خواندن در وجودمان حس می‌شود ولی مشکل اصلی دقیقا اینجاست که کسی به فکر جمع بندی نیست و برای آن هیچ برنامه ای تعیی
وقتی گفت قراره دنبال چشم دریایی بره و برگرده شرکت داوطلب شدم که برم 
اصلا حوصله و انگیزه شرکت رفتن نداشتم 
الان نشستم منتظر که کلاسش تموم بشه 
بین 17 تا مادر 
به چهره ها نگاه و با خودم مقایسه میکنم همه از من جوون ترن 
انگار دنبال یه همسن هستم  که حداقل احساس عقب موندن نکنم اما دریغ 
قبلش رفتم آمپول بزنم خانم  
میگم خانم دکتر قبلا همیشه  خودتون برام مینوشتین.
با اخم میگه همیشه اشتباه میکردم. معلوم نیست از کجا دلش پره خل شده 
بین اینا حس آدمی دا

باوجود افزایش تعداد بارداری درسنین بالاتر وافرادی که به دلیل بیماری درحاملگی دارو استفاده میکنند هنوز در تحقیقات دارویی از زنان حامله در نمونه گیری استفاده نمیشود. درنتیجه داروهای ساخته شده برروی مردان یا زنان غیرحامله تست شده است وزنان حامله از ازمایشات برکنارند که دلایل بسیاری از جمله داوطلب نبودن خود این زنان و عدم تمایل شرکتهای دارویی و... این چالش را بوجود اورده . راه حلهای گوناگونی برای رفع این مشکل ودرنتیجه متناسب بودن کامل دارو
با برگزاری کنکور سراسری سال ۹۸ در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۹۸، مسن‌ترین و جوان‌ترین داوطلبان این کنکور معرفی شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، مسن‌ترین داوطلب کنکور ۹۸ متولد ۸ اسفند ۱۳۱۷ ساکن کرمانشاه و در گروه آزمایشی علوم انسانی و جوان‌ترین داوطلب متولد ۳ دی ماه ۱۳۸۳ ساکن تهران و در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت کرده‌اند.
همچنین یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۰۵ نفر در کنکور سراسری ۹۸ ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد، ۶۴۸ هزار و ۸۴۵ نفر زن و ۴۷۰ هزار
چه کسانی واجد شرایط "پیوند قرنیه" هستند؟
مسعود سهیلیان متخصص چشم در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: پیوند قرنیه در فرد داوطلب زمانی انجام می‌شود که در قرنیه او اختلالی ایجاد شده 
باشد . این اختلالات ممکن است به دلیل عفونت‌هایی مانند تبخال و همچنین خشکی چشم ( به دلیل کاهش اشک چشم )، قطع عصب بینایی و آسیب به پرده چشم که دید از 
بین می‌رود ایجاد می‌شوند.

ادامه مطلب
آیا شخص مبتلا به آنمی می تواند جراحی بینی انجام دهد؟
بیمارانی که داوطلب انجام جراحی بینی هستند، باید قبل از عمل آزمایش هایی مانند کم خونی بدهند. اگر سطح هموگلوبین (میزان Hb) کمتر از ۱۰ باشد، بیمار باید این مشکل را برطرف نماید و پس از آن، می تواند برای جراحی بینی اقدام نماید. لازم به ذکر است که کم خونی سطوح مختلفی دارد و سطح آن در هر بیمار مبتلا به کم خونی متفاوت است. این بیماران باید پیش از جراحی به پزشک معالج خود مراجعه نموده و از جزئیات بیمار
سلام
وقتتون بخیر
آیا درباره رشته هوشبری و مقاطع بالاتر آن یعنی کارشناسی ارشد و دکترا چیزی می دانید؟ در مطلب پیش رو درباره کارشناسی ارشد هوشبری صحبت خواهیم کرد.
رشته آموزش هوشبری یکی از رشته های علوم پزشکی است که دانشجویان طی دوره آموزشی علاوه بر ارتقای سطح دانش، نگرش و مهارت های خود در زمینه آموزش علوم بیهوشی در ارتباط با مراقبت از بیماران تحت بیهوشی عمومی و ناحیه ای با روش های نوین آموزش علوم پزشکی از جمله تدریس، ارزشیابی و برنامه ریزی د
کنکور سراسری سال ۹۸ امروز و فردا پنج‌شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه برگزار می‌شود و زمان اعلام نتایج نهایی نیز نیمه دوم شهریورماه است.
به گزارش فارس، آزمون سراسری سال ۹۸ برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد ا
کنکورسراسری تجربیکنکور سراسری تجربی را می توان پرمتقاضی ترین کنکور در بین گروه های آزمایشی دانست. اکثر داوطلبان به دنبال قبولی در رشته های پرطرفدارکنکور تجربی مانند پزشکی ، دندانپزشکی ، پرستاری ، هوشبری ، مامایی و … می باشند ولی درصد کمی از آن ها ، موفق به قبولی در رشته های تاپ کنکور تجربی فوق می شوند ؛ زیرا علاوه بر کم بودن ظرفیت پذیرش دانشگاه ها برای این رشته ها ، داوطلبان باید رتبه بسیار مناسبی را در آزمون سراسری کسب کنند. کسب رتبه عا
 دردوره آموزش ریاضی مهندسی این درس به صورت کاملا مفهومی و کاربردی و نیز از پایه تدریس شده است.-پیش نیاز دوره:
برای دوره آموزش ریاضی مهندسی، پیش نیاز لازم نیست و تمامی مفاهیم از پایه و مبتدی تا پیشرفته تدریس می­ شود.
- تفاوت این دوره با کتاب‌ها و مراجع دیگر:
در دیگر کلاس های ریاضی مهندسی و همچنین کتاب های تست ریاضیات مهندسیمفاهیم معمولاً سخت و سنگین بیان می­ شوند که درفیلم آموزش ریاضی مهندسی  سعی کردیم همه مفاهیم لازم و ضروری را با زبان و
 دردوره آموزش ریاضی مهندسی این درس به صورت کاملا مفهومی و کاربردی و نیز از پایه تدریس شده است.-پیش نیاز دوره:
برای دوره آموزش ریاضی مهندسی، پیش نیاز لازم نیست و تمامی مفاهیم از پایه و مبتدی تا پیشرفته تدریس می­ شود.
- تفاوت این دوره با کتاب‌ها و مراجع دیگر:
در دیگر کلاس های ریاضی مهندسی و همچنین کتاب های تست ریاضیات مهندسیمفاهیم معمولاً سخت و سنگین بیان می­ شوند که درفیلم آموزش ریاضی مهندسی  سعی کردیم همه مفاهیم لازم و ضروری را با زبان و
در دنیای صنعتی امروزی همه چیز بر پایه اقتصاد می‌چرخد و می‌توان گفت جنبه اقتصادی و مالی مسائل تا حدودی پررنگ‌تر از زوایای دیگر شده است. درواقع هرکسی اگر مسئولیت یا کاری را به عهده می‌گیرد در قبال آن انتظار دریافت حق‌الزحمه‌ای را دارد تا به سبب آن بتواند گذران زندگی کند. این پررنگ شدن و اهمیت پیدا کردن تا جایی است که اگر کسی بی‌چشمداشت کاری را انجام دهد با تعجب دیگران روبه‌رو خواهد شد، البته در میان این همه آدم‌هایی که اهل حساب و کتاب‌ان
کارت ورود به جلسه هم منتشر شد.
بگم نگران نیستم  دروغه،بگم استرس ندارم دروغه،ولی برعکس پارسال انگار یکم پخته تر شدم ،یا شاید بهتر بگم واقع نگر ...
خیلی خستم، امسال من نه تنها سه آزمون ،بهتر بگم بیش از ده آزمون زندگی ازم گرفت.
خیلی خستم  ، ولی  ادامه میدم ،دلم قرصه به خدا که میدونم هوامو داره .
نمیدونم روز جمعه ،۱۲۰ سوال طلایی  منو ردیف چندم میزاره بین رقبا ،نمیدونم من بین هشتادو شش هزار وخورده ای داوطلب جز  چهار درصد قبولی هستم یا ...
فقط اینو می
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:
قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، قانون خوبی بود اگر به درستی به آن عمل می‌شد و البته اگر آنقدر قید و بند به دست و پای آن نمی‌بستند که از خاصیت بیافتد.
حالا که انتخابات نزدیک است پیرمردترهای بین ۸۰ تا ۱۰۰ساله هم ثبت‌نام کرده‌اند و داوطلب ورود به مجلس خبرگان شده‌اند.
اینکه خیل عظیم جوان‌ها بی‌کار هستند و خانواده‌هایشان از تامین آنها عاجزند، مهم نیست.
مهم اینست که افراد صاحب تجربه مشغول خدمت‌رسانی باشند و
دارویی بسیار جدید پس از آزمایش روی حیوانات قرار بود روی انسانها امتحان شود ولی امکان مرگ شخص نیز وجود داشت. 
سه نفر داوطلب تزریق این داروی جدید شدند. یک آلمانی، یک فرانسوی و یک ایرانی.
به آلمانی گفتند: چه قدر می گیری، گفت 100هزار دلار. 
گفتند: برای چه؟ 
گفت: اگر مُردم برسد به همسرم.
به فرانسوی گفتند: چقدر؟ 
گفت: 200 هزار دلار که اگر مردم 100هزار برسد به همسرم و 100 هزار برسد به معشوقم.
به ایرانی گفتند: چقدر می گیری؟ گفت 300 هزار دلار. 
گفتند چرا؟ 
گفت: 100
نتیجه نهایی کنکو سال 1398 اعلام شد 
کنکور سراسری امسال در روز‌های ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۹۸ با حضور بیش از یک میلیون داوطلب برگزار شد و نتایج اولیه آن در مردادماه منتشر شد که از این میان   بیش از ۸۳۲ هزار و ۲۸۹ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

رابطه ی عمل زیبایی و اعتماد به نفس
مردم به دلایل متفاوتی زیر تیغ جراحی های زیبایی می روند.
برخی از این جراحی ها علت های پزشکی دارند مانند: عمل برداشتن پف چشم که برای بهبود بینایی بیمار انجام می شود.

بقیه ی جراحی های زیبایی اغلب هدفی جز زیبایی ندارند.
در
این میان برخی بیماران به علت کمبود اعتماد به نفس داوطلب جراحی های
زیبایی از جمله جراحی بینی می شوند و به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود
هستند.
ادامه مطلب
طراحی تاکنون موثرترین استراتژی‌های به‌کارگرفته شده برای مقابله با کرونا تنها موجب کاهش سرعت شیوع آن شده است و تنها عاملی که می‌تواند مانع ابتلای مردم شود، تولید واکسن است.
در حال حاضر حدود ۳۵ شرکت مختلف برای ساخت این واکسن در رقابت هستند و حداقل چهار شرکت آزمایشات واکسن خود را روی حیوانات آغاز کرده‌اند. قرار است اولین نمونه از این واکسن‌ها که توسط یک شرکت مستقر در بوستون آمریکا موسوم به Moderna تولید شده است، در ماه آوریل روی انسان‌های دا
با توجه به شلوغ بودن زندگی روزمره هر شخص، ممکن است پیدا کردن وقت آزاد
برای انجام یک کار داوطلبانه سخت باشد؛ با این حال، مزایای داوطلب شدن و
انجام کار داوطلبانه برای خانواده، جامعه و خود فرد بسیار زیاد است. پیدا
کردن یک جایگاه مناسب می‌تواند در کاهش استرس، شکل دادن شبکه‌ی ارتباطی
جدید، فهم نیازهای جامعه، یادگیری مهارت‌های جدید و پیشرفت حرفه‌ای به شما
کمک کند. کمک به دیگران همچنین می‌تواند به محافظت از سلامت روحی و جسمی
شما کمک کند. ای
انتخاب رشته دستیاری پزشکی آغاز شد/ امکان انتخاب ۱۰۰ رشته محل
 ، دفترچه انتخاب رشته چهل و ششمین دوره آزمون دستیاری پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان از امروز ۱۸ فروردین تا ۲۲ فروردین ۹۸ می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.  
کارنامه علمی شرکت کنندگان در آزمون چهل و ششمین دوره پذیرش دستیار رشته‌های تخصصی بالینی پزشکی سال تحصیلی ٩٩-١٣٩٨ حاوی مواردی از جمله اطلاعات ورودی توسط داوطلب و نمرات و رتبه هر فرد است. 
تا اندکی دلش میگرفت میرفت سراغ تلفن. میگفت صدای پدر و مادر یا همسرم را نشنوم آرام نمیشوم. برای پسرش دلتنگی میکرد و هر بار تماس میگرفت میپرسید سید محمد توانست دوچرخه اش را رکاب بزند؟! ‌ اما با تمام دلبستگی هایش خداحافظی کرد. داوطلب شد و رفت. به دوستش گفت میدانم اینبار دیگر شهید میشوم. در خواب دیدم که از اسمان به پیکر خون آلود خودم نگاه میکنم. زن و فرزندم را به خدا میسپارم... ‌ شهید سید رضا طاهر @shahid_satar_owrang 

چرا برخی مردم بی‌وقفه در زندگی شانس می‌آورند درحالی که سایرین همیشه بدشانس هستند؟
مطالعه برای بررسی چیزی که مردم آن را شانس می‌خوانند، ده سال قبل شروع شد. می‌خواستم بدانم چرا بخت و اقبال همیشه در خانه بعضی‌ها را می‌زند، اما سایرین از آن محروم می‌مانند. به عبارت دیگر چرا بعضی از مردم خوش‌شانس و عده دیگر بدشانس هستند؟
آگهی‌هایی در روزنامه‌های سراسری چاپ کردم و از افرادی که احساس می‌کردند خوش‌شانس یا بدشانس هستند خواستم با من تماس ب
نرم افزار تخمین رشته و دانشگاه قبولی با رتبه با توجه به رتبه داوطلب تو کنکور 99 ، رشته محلی قبولی رو بر اساس کارنامه داوطلبای سال قبل تخمین می زنه . تو نرم افزار تخمین رشته و دانشگاه قبولی با رتبه به سوال اکثر داوطلبای کنکور سراسری یعنی " با رتبه ام کجا قبول میشم ؟ " جواب دادیم و تو هر گروه آزمایشی و هر سهمیه ای میگیم که با چه رتبه ای چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی دارن .
تو انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ به داوطلبا توصیه میشه که انتخابای خودشون رو
رشته های انتخاب رشته کنکور سراسری زبان 98 کدامند؟
از مهمترین رشته هایی که پذیرفتگان گروه زبان کنکور سراسری 98 می توانند انتخاب رشته کنکور زبان 98 کنند می توان به رشته های زیر اشاره کرد:
آموزش زبان انگلیسی
زبان و ادبیات انگلیسی
مترجمی زبان انگلیسی
زبان و ادبیات فرانسه
مترجمی زبان فرانسه
زبان و ادبیات و مترجمی زبان آلمانی
و...
اشاره نمود که هرکدام در زیرگروه جدا و ضرایب خاص خود می باشند.
فراموش نکنید که انتخاب رشته کنکور ریاضی 98 می تواند آیند
پاورپوینت انتقال خون
انتقال خون به فرایند انتقال خون یا فراورده‌های خونی از شخص اهداکننده به دستگاه گردش خون فرد دیگر گفته می‌شود.انتقال خون هنگامی صورت می‌گیرد که خون اهداشده پس از تجویز پزشک، با تزریق در سیاهرگ دریافت‌کننده، به‌طور مستقیم در جریان خون او وارد می‌شود.انتقال خون برای درمان بسیاری از مشکلات پزشکی فرد دریافت‌کننده، مانند بیماری‌های خونی، سرطان و نیز درمان برخی جراحت‌ها و جراحی‌های بزرگ که در آن خون از دست رفته‌است
اساسا آدمیم که در مواقع بیخود خجالتیم !! مواقعی که باید به دوستم که دلم تنگ شده براش پیام بدم یا وقتی با غریبه ای باید تلفنی حرف بزنم یا مثلا وقتی استاد ادبیات می‌پرسه فلان کتاب رو خوندین یا نه یا وقتی استاد ریاضی داوطلب میخواد برای حل تمرین ها و خیلی جاهای دیگه خجالت میکشم :/ دارم رو‌خودم کار میکنم و با گام های مورچه ای میرم جلو ایشالا که درست میشم -_-
چقدر تند تند پست میزارم نه؟ شبا که دیگه رسما بیکارتر از روزامم کلی حرف یادم میاد  
پست قبلی به
چقدر که تازه به تازه نو به نو تذکر می رسه به ملت...
رفتنی هست که کنترلش دست پیشرفته ترین علم های بشری هم نیست...

اما از اونجا که قاعده داره عالم

کاش دولت ها قبل از حاد شدن داستان و مجبور شدن به تعطیل کردن کشور از روی خشوع ذل، دوهفته همه رو قرنطینه ی پیشگیرانه اعلام می‌کردن بر اساس خشوع ایمان
دانشگاه ها مدارس مشاغل ارباب رجوعی و هرشغل و کسبی که احتمال شیوع ویروس رو بالا میبره
بعد جهادگران داوطلب رو با تدابیر بهداشتی بسیج می‌کرد برای پاکسازی
دو سه روز مونده به امتحان و بخاطر تست زدن یکی از مسرا میرن خونه مامانم که خونه خلوت باشه وقتی هر دو با همند صدای بازیشون بلنده و نمیشه تمرکز کرد. امروز فسقلی جانم داوطلب شد بره مامانم خونه برادرم مهمون بودن و فسقلی هم خوش خوشانش شد و رفت اونجا. دوبار بهش زنگ زدم حرف زدم و الان که نه شب هست واقعا دیگه دلتنگیم اذیت میکنه انقدر دلتنگشم که ابدا نمیتونم تمرکز کنم. زنگ زدم که بچموو بیارین با دایی جونش رفته ددر. شازده هم بدتر از من هی میگه نمیخوام تنها
از حرص داشت گریم میگرفت،شونه چپم گرفت،وقتی یکی یکی استوریارو میزدم جلو میدیدم همه بیرونن و با وقاحت استوری میزارن،وقتی میدیدم کسی ک فلانی و بهمانی میخوان بیاد خونشون رک میگه ک ما قرنطینه رو رعایت میکنیم و هیشکی به هیچ جاش نمیگیره،کاری از دستم برنمیاد جز اینکه حرص بخورم و چونه ی چپم بگیره،یه وقتایی ام گریم بگیره...
روز اول ماه رمضون برا من اینجوری بود ک بعد سحر نزدیک ساعت شیش خوابیدم و ده پاشدم واسه کلاس مجازی زبان و چک کردن میکروفون که داوط
از حرص داشت گریم میگرفت،شونه چپم گرفت،وقتی یکی یکی استوریارو میزدم جلو میدیدم همه بیرونن و با وقاحت استوری میزارن،وقتی میدیدم کسی ک فلانی و بهمانی میخوان بیاد خونشون رک میگه ک ما قرنطینه رو رعایت میکنیم و هیشکی به هیچ جاش نمیگیره،کاری از دستم برنمیاد جز اینکه حرص بخورم و شونه ی چپم بگیره،یه وقتایی ام گریم بگیره...
روز اول ماه رمضون برا من اینجوری بود ک بعد سحر نزدیک ساعت شیش خوابیدم و ده پاشدم واسه کلاس مجازی زبان و چک کردن میکروفون که داوط
پردرآمدترین رشته های فنی حرفه ای را باید چه کسانی انتخاب می کنند؟
برخلاف تصورات گذشته که بیشتر داوطلبان و والدین به این باور بودند که دانش آموزان تنبل و ضعیف(نمرات پایین) وارد رشته های فنی حرفه ای و کاردانش می شوند امسال و سال قبل شاهد افزایش رشته های پردرآمد فنی حرفه ای بوده ایم.
امسال بر خلاف سالهای گذشته رشته های فنی حرفه ای از پذیرش بالاتری برخوردار هستند و پذیرش رشته های فنی حرفه ای 97 به 19 تا 20 درصد رسیده است تا داوطلبان بیشتری بتوانند ب
یکی از نکات مهم برای کسب موفقیت در کنکور، چگونگی مطالعه دروس عمومی و
تثبیت آن‌ها در ذهن است.کنکور یکی از آزمون‌های مهم زندگی هر فرد است که
تاثیری بالا در نظم‌بخشی و هدف‌دار شدن زندگی و کسب تجربه‌ای نو برای افراد
خواهد داشت؛ برای کسب موفقیت در این آزمون علمی باید شرایط و مقدماتی را
فراهم کرد؛ یکی از این شرایط چگونگی مطالعه دروس و به خاطر سپردن مطالب
درسی است.
دروس عمومی در دفترچه کنکور به ترتیب ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی و
زبان انگ
۱- با اطرافیان خود سفر کنیداگر می خواهید از شهر بیرون بروید، چند نفر از دوستانتان را هم با خود همسفر کنید. براساس مطالعه ای در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو، افراد در عکس های گروهی نسبت به عکس های تکی بهتر و جذاب تر به نظر می رسند زیرا چهره ها به حالت متوسط نزدیک تر می شود و حتی به افرادی که جذابیت ندارند، کمک می کند.
۲- با بچه ها دوستانه رفتار کنیدبر اساس تحقیقاتی در فرانسه، مردانی که به خوبی با نوزادان بازی می کردند، در جذب زن زندگی شان سه براب
مردم آزاری یعنی بری دم در کلاس
دوستت بگی با فلانی کار دارم، استاد میگه چیکارش داری، میگی مامانش واسش لقمه گرفته،
گفته بیام بش بدم.
آیا مردم‌آزاری کار خوبی است؟
یادش بخیر، چقدر باهاش خستگی در می‌کردیم (سایه خودش می‌آیه رو می‌گم) وبلاگ محذوفم
داوطلب می‌خواهیم برای سرشماری و آمارگیری: لینک

هرچند که روش های مختلفی برای ارزیابی اینکه شما به این عمل نیاز دارید یا خیر وجود دارد، اما تعیین کننده ترین عامل برای اینکار، محاسبه BMI (شاخص توده بدنی) است. اگر این شاخص در شما بین ۳۵ تا ۴۵ و یا بالاتر باشد و دست بر قضا با مشکلات و بیماری هایی مثل دیابت، فشار خون، ورم مفاصل، تنگی نفس و بیماری های قلبی و … مواجه باشید شما نامزد مناسبی برای این عمل خواهید بود.
آیا عمل جراحی چاقی برگشت پذیر است؟
این که آیا عمل جراحی چاقی می‌تواند معکوس شود یا
بعضی رفتار ها خیلی مسخره ان و واقعا لازمه که برگردی و به طرف بگی که داری چرند میگی،و خب اگه نمیخوای جمله‌ی :اینقدر چرت نگو رو بشنوی بهتره بفهمی چی میگی :/مثلاً یکی اومده کلاس زبان گذاشته ، و هزینه ش رو هم خودش با انتخاب خودش تعیین کرده. هیچکس از کسایی که داوطلب شدن توی کلاسش شرکت کنن  هیچ پیشنهادی در مورد هزینه ی کوفتی کلاسش ندادن. و بعد همش ایشون درحال منت گذاری سر این هستن که هزینه ی کلاس من خیلی پایینه:///و شما باید خیلی بیشتر پرداخت میکردین :/
شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام علمی کاربردی
باید بگویم که گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته محل ها بر اساس معدل کل دیپلم و یا گواهینامه معتبر سهمیه‌های آزاد شاغل رزمندگان بومی بودن و غیره با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلب و ضوابط مربوط به دانشگاه علمی کاربردی صورت می گیرد. جهت اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 به سایت علمی کاربردی مراجعه کنید.

هزینه ثبت نام کاردانی علمی کاربردی
پرداخت هزینه ثبت نام کاردانی علمی کاربردی به صورت ا
بهترین آموزش تصویری کنکور با استفاده از انیمیشن و الگو توسط موسسه حرف آخر

اگر تمایل دارید زندگی تان بهتر شود و وضعیتش تغییر پیدا کند باید رشد پیدا کنید، اگر میخواهید رشد کنید باید تغییر پیدا کنید، اگر می خواهید تغییر پیدا کنید باید همواره در حال یادگیری باشید و از هر کسی که یک مطلب خوب و مفید را به شما یاد داد از او بپذیرید و اجازه بدهید در طول زندگی همین یک گام، یک گام شما را بالا ببرد و مطمئن باشید که موفقیت تدریجی است. قرار نیست که در یک شب
متقاضی محترم  لطفاً قبل از تکمیل فرم قوانین و شرایط استخدام موسسه آموزشی ایران زمین را مطالعه فرمائید:
جهت تکمیل فرم استخدام کلیک نمایید
۱- تقید به دین مبین اسلام و مذهب شیعه.
۲- اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
۳- بلامانع بودن مراتب بکارگیری از نظر هسته گزینش آموزش و پرورش.
۴- آشنایی کافی با فنون تدریس.
۵- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه .
۶- عدم تعهد استخدامی به وزارتخانه‌ها و سازمان‌های
عمل تغییر جنسیت ، عمل جراحی است که پزشکان برای تغییرجنسیت فیزیکی افرادی که خود داوطلب آن هستند انجام می‌دهند. افراد و مخصوصا ترنس هایی  که قصد انجام عمل تغییر جنسیت دارند، باید با طی کردن روند قانونی مجوز انجام آن را بگیرند. این مجوزها باید توسط پزشکی قانونی و روانشناسان انجام پذیرد.

برای دریافت مشاوره روانشناسی در زمینه عمل تغییر جنسیت می‌توانید با مشاوران مرکز حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با ش

مهندسی عمران چیست؟
مجموعه مهندسی عمران یا رشته عمران یکی از رشته های پر اهمیت و جذاب در مجموعه رشته های آزمون سراسری است که داوطلب در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی می تواند آن را انتخاب کند. پیشرفت سریع جوامع و نیازهای روز افزون آنها به انجام طرحهای مختلف عمرانی از یک طرف و رشد و توسعه علوم مختلف از طرف دیگر، ایجاب می نماید تا با یک برنامه ریزی صحیح و همه جانبه و پرورش استعدادهای جوان و نیز استفاده بهینه از ابزار و امکانات موجود در جامعه ،

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها